رزرو آنلاین

ایمپلنت دندان چیست؟

هر انسان بالغ معمولا 32 دندان دایمی دارد. افراد در حفظ و نگه داری دندان ها باید نهایت تلاش خود را بکنند زیرا اگر این دندان ها آسیب ببینند و یا از بین بروند دوباره رشد نخواهند کرد و جایگزین نمی شوند. اگر فرد یکی از دندان های خود را از دست بدهد باید بلافاصله با استفاده از یکی از روش های بریج، دندان مصنوعی و یا ایمپلنت جای خالی آن را پر کند. خالی ماندن جای دندان ها مشکلات زیادی را برای افراد ایجاد می کند. بی دندانی مشکلات گفتاری، حرکت دندان های دیگر، مشکلات هنگام غذا خوردن، تغییر ساختار ظاهری صورت و لبخند نامتقارن را در پی خواهد داشت. دندان ها تاثیر بسیار زیادی بر تلفظ درست کلمات و طرز گفتار افراد دارند. پس بی دندانی باعث می شود افراد هنگام صحبت کردن نتوانند بعضی کلمات را به درستی ادا کنند.

زمانی که فرد دندانی را از دست می دهد اگر جای خالی آن دندان بلافاصله پر نشود این موضوع باعث می شود دندان های دیگر به سمت فضای خالی ایجاد شده در فک حرکت کنند و وضعیت دندان های دیگر هم به هم ریخته می شوند. فقدان دندان ها افراد را در جویدن و غذا خوردن با چالش رو به رو می کند و درنتیجه مشکلات گوارشی را نیز در پی خواهد داشت. دندان هایی که از دست می روند علاوه بر مشکلاتی که به آنها اشاره کردیم اثرات نامطلوب و منفی بر ظاهر و لبخند افراد نیز دارند. فرد از داشتن لبخندی زیبا و جذاب محروم می شود.

ما باید نهایت تلاش خود را به کار بگیریم تا دندان هایمان را از دست ندهیم. حالا اگر یک یا چند دندان را از دست بدهیم چکار کنیم؟

در این شرایط با چند درمان مختلف رو به رو هستیم. می توانیم یکی از روش های بریج، دندان مصنوعی و ایمپلنت دندان را انتخاب کنیم. ایمپلنت دندان با توجه به مزیت های زیادی که نسبت به روش های دیگر دارد می تواند بهترین انتخاب برای درمان بی دندانی باشد.

 

شماره تلفن های مشاوره ی رایگان

09907575065،09905776468،02177978249

 

ایمپلنت دندان، یکی از روش های درمان بی دندانی است. هر ایمپلنت دندان شامل یک پایه به شکل پیچ است و از جنس تیتانیوم ساخته شده است. تیتانیوم فلزی به اصطلاح زیست سازگار است که با بافت استخوان فک، لثه و ساختار بدن انسان سازگاری بسیار بالایی دارد. پیچ ایمپلنت به عنوان پایه دندان، درون استخوان فک بیمار کاشته می شود. و روکش مورد نظر روی پایه چسبانده می شود. اگر فرد، اصول بهداشتی را کاملا رعایت کند و به درستی مراقبت های لازم را انجام دهد، ایمپلنت ها ماندگاری قابل توجهی خواهند داشت. سال های سال جای خالی دندان از دست رفته بیمار را پر می کنند.

برای اطلاع از هزینه و قیمت کاشت ایمپلنت دندان در ۱۴۰۰ با ما تماس بگیرید، تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

انواع روش های ایمپلنت دندان 

ایمپلنت دندان معمولا به دو روش ایمپلنت معمولی و ایمپلنت فوری انجام می شود. در روش ایمپلنت فوری و یک روزه، در همان جلسه که ریشه ی دندان از فک بیمار خارج می شود، پایه ی ایمپلنت در استخوان فک بیمار جاگذاری می شود. بعد از گذشت مدت زمانی بافت استخوان فک بیمار شروع به رشد می کند اطراف پایه ی ایمپلنت را احاطه می کند و این موضوع باعث استحکام پایه ی ایمپلنت می شود. بعد از اطمینان از استحکام پایه ی ایمپلنت روکش مورد نظر روی این پایه ها چسبانده می شوند.

روش دیگر ایمپلنت، همان روش ایمپلنت معمولی است. روند این کار به این صورت است که ریشه ی دندان را از فک بیمار خارج می کنند. بعد از گذشت مدت زمانی پایه ی ایمپلنت درون استخوان فک قرار داده می شود. زمانی باید طی شود. بعد از اطمینان استحکام پایه ی ایمپلنت، روکش روی دندان ها قرار می گیرد.

هریک از این دو روش مزیت های مختلفی دارند که باتوجه به وضعیت بیمار و شرایط آنها روش مناسب باید انتخاب شوند.

مزیت های ایمپلنت دندان بر دندان مصنوعی چیست؟

 • یکی از مزیت های ایمپلنت دندان نسبت به سایر روش های درمانی از جمله دندان مصنوعی و بریج، این است که ایمپلنت از نظر رنگ،فرم و اندازه کاملا مشابه دندان های طبیعی فرد است.
 • فردی که ایمپلنت انجام می دهد، محدودیتی برای جویدن بعضی از غذا ها از جمله غذاهای سفت ندارد. درصورتی ک افرادی که از دندان مصنوعی استفاده می کنند در جویدن بسیاری از غذاها با معضلات جدی رو به رو هستند.
 • ایمپلنت دندان در استخوان فک بیمار جایگذاری می شود و کاملا ثابت است. به این معنی که ایمپلنت هیچ گونه حرکت و لغزشی روی لثه ندارد. در صورتی که دندان مصنوعی روی لثه لغزش دارد. این خود باعث تحریک لثه و ایجاد ناهنجاری های لثه برای بیمار می شود.
 • بریج ها همان طور که از نامشان هم مشخص است مانند پل عمل می کنند و جای خالی دندان از دست رفته، با کمک گرفتن از دندان های مجاور آن پر می شود. بزرگترین مشکل در این روش کاهش سلامت و کیفیت دندان های مجاور است. ایمپلنت ها برخلاف بریج دندان سلامت دندان های مجاور را تحت تاثیر قرار نمی دهند.
 • از دیگر مزیت های ایمپلنت می توانیم به ماندگاری بسیار بالای آن اشاره کنیم. همان طور که قبلا هم اشاره کردیم پایه ی ایمپلنت در داخل استخوان فک قرار می گیرد و از تحلیل رفتن استخوان فک جلوگیری می کند. این مزیت در روش های بریج و دندان مصنوعی دیده نمی شود. فرد بعد از گذشت مدت زمانی دچار تحلیل لثه و تحلیل استخوان فک می شود.

 

 

برای اطلاع از هزینه و قیمت کاشت ایمپلنت دندان در ۱۴۰۰ با ما تماس بگیرید، تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

عوامل موثر در هزینه و قیمت کاشت ایمپلنت دندان در ۱۴۰۰ 

از جمله عوامل موثر در هزینه و قیمت کاشت ایمپلنت دندان، روش انجام ایمپلنت است. برند و سیستم پایه ایمپلنت کاشته شده برای بیمار نیز در قیمت ایمپلنت تاثیرگذار است.

از دیگر عوامل موثر در هزینه و قیمت کاشت ایمپلنت دندان می توان به حجم و تراکم استخوان فک بیمار اشاره کرد. اگر حجم استخوان فک بیمار کافی نباشد ممکن است لازم شود که پیوند بافت استخوان برای بیمار انجام شود. اگر برای بیمار، پیوند استخوان فک انجام شود، هزینه ی جداگانه ای را در بر خواهد داشت.

از دیگر عوامل مهم و تاثیر گذار در قیمت ایمپلنت ها جنس روکش یا پروتز ایمپلنت ساخته شده برای بیمار است.

ایمپلنت دندانی طی چه مراحلی انجام می شود؟

ایمپلنت دندانی معمولا طی 2 تا 4 ماه به وسیله ی جراحی های جزیی انجام می شود. البته ما در کلینیک زیبایی و دندانپزشکی دایادنت با استفاده از جدیدترین متد ها و ابزار های روز دنیا، ایمپلنت را به صورت یک روزه و فوری نیز انجام می دهیم. حین انجام جراحی های ایمپلنت بیمار بی حس است و دردی را حس نمی کند. پس نگران درد حین جراحی نباشید.

برای انجام ایمپلنت ابتدا یک عکس دیجیتال از دندان های بیمار گرفته می شود. تصویر واضحی از محلی که می خواهیم ایمپلنت را قرار دهیم، موقعیت عصب ها، حجم و تراکم استخوان فک بیمار در اختیار پزشک قرار می گیرد. طبق تصویری که پزشک از بیمار در اختیار دارد. حفره ای در لثه ی بیمار ایجاد می کند. پایه ی ایمپلنت را درون استخوان فک بیمار قرار می دهد. بعد از گذشت مدت زمانی استخوان فک در اطراف ایمپلنت رشد می کند. اطراف ایمپلنت را می گیرد و آن را در استخوان فک ثابت می کند. در مرحله ی بعد دندانپزشک روکش دندان را بر روی ایمپلنت قرار می دهد.

برای اطلاع از هزینه و قیمت کاشت ایمپلنت دندان در ۱۴۰۰ با ما تماس بگیرید، تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

 

شماره تلفن های مشاوره ی رایگان

09907575065،09905776468،02177978249

توصیه های لازم بعد از انجام ایمپلنت دندانی:

 • بعد از جراحی، یک عدد گاز روی محل جراحی شده گذاشته می شود. یک ساعت بعد از اتمام جراحی، گاز را از دهان خارج کنید.
 • بعد از خارج کردن گاز، در صورت نداشتن بیماری دیابت تا آخر شب بستنی فراوان میل کنید. در صورتی که بیماری دیابت دارید، از نوشیدنی های سرد استفاده کنید. در صورت داشتن فشار خون بالا از بستنی زعفرانی استفاده نکنید.
 • در اولین وعده غذایی بعد از جراحی، یک سوپ رقیق مایل به سرد میل کنید.
 • بعد از جراحی، چند قطعه یخ داخل کیسه ی پلاستیکی بریزید. آن را روی محل جراحی از روی لپ قرار دهید. به مدت یک ربع روی محل نگه دارید. چند ثانیه بردارید و دوباره کیسه ی یخ را روی محل بگذارید. این کار را تا پایان شب بعد از جراحی چندین بار تکرار کنید.
 • از روز بعد از جراحی، مسواک نرم بزنید. حفظ بهداشت محل جراحی،از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • از فردای جراحی به مدت دو هفته از دهان شویه استفاده کنید. آن را داخل دهان بریزید بیست ثانیه در دهان خود نگه دارید و از دهان خارج کنید.
 • ورم،کبودی،درد،کاملا طبیعی است اما در صورت مشاهده ی موارد خاص حتما با کلینیک دایادنت تماس بگیرید.

برای اطلاع از هزینه و قیمت کاشت ایمپلنت دندان در ۱۴۰۰ با ما تماس بگیرید، تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

 

مراقبت های بعد از ایمپلنت دندان چیست؟

مراقبت های بعد از انجام ایمپلنت به دو دوره ی مراقبت های لازم در روزهای اولیه بعد از جراحی و مراقبت های بلند مدت تقسیم می شوند. پیشنهاد می کنیم در روزهای اولیه ی بعد از جراحی از غذاها و خوراکی های سفت استفاده نکنید. نوشیدنی ها و خوراکی های گرم میل نکنید. بهداشت محل جراحی را به دقت حفظ کنید. سعی کنید محل جراحی را مسواک نزنید. این کار ممکن است باعث وارد شدن صدمه به بخیه های محل جراحی شود. بعد از گذشت روزهای اولیه بعد از جراحی مراقبت از ایمپلنت ها کاملا مشابه دندان های طبیعی خواهد بود. این دندان ها هم مانند دندان های طبیعی نیاز به مراقبت دارند. می توانید بهداشت دهان و دندان های خود را با مسواک زدن و کشیدن نخ دندان حفظ کنید. همچنین باید دقت کنید که استعمال سیگار تاثیر نامطلوبی بر التیام بافت اطراف ایمپلنت ها دارند.

دوام و عمر ایمپلنت دندان چقدر است؟

درصورت رعایت نکات بهداشتی لازم، ایمپلنت تا آخر عمر همراه فرد خواهد بود و نیازی نیست که ایمپلنت تعویض شود. ولی روکش دندان ممکن است لازم باشد 10 تا 15 سال بعد عوض شود. این مدت زمان، رابطه ی مستقیمی با مراقبت ها و رعایت اصول بهداشتی توسط فرد دارد.

سن مناسب برای انجام ایمپلنت دندانی چه زمانی است؟

اسکلت صورت انسان، معمولا تا 18 سالگی رشد می کند. در این سن به رشد کامل خود می رسد. پس حداقل سن لازم برای انجام ایمپلنت 18 سال است. در غیر این صورت محدودیت سنی خاصی برای انجام ایمپلنت وجود ندارد.

در آخر برای اطلاع دقیق از هزینه و قیمت کاشت ایمپلنت دندان در ۱۴۰۰ با کلینیک دندانپزشکی دایادنت در ارتباط باشید. تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

منبع: دایادنت

 

شماره تلفن های مشاوره ی رایگان

09907575065،09905776468،02177978249

79 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام هزینه ایمپلنت هاتون می خواستم بدونم.

  پاسخ
  • سلام برای اطلاع از قیمت ها و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
   • مطلب خیلی خووبی بود. ممنون. برای رزرو وقت باید تماس بگیریم؟

    پاسخ
    • سلام روز بخیر

     ممنون از نظرتون، برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

     تلفن تماس: 065 75 75 0990
     6468 577 0990
     77978249 – 021

     پاسخ
   • ببخشید قیمت ایمپلنت دندان رو میخواستم بدونم. ممکنه بفرمایید؟

    پاسخ
    • سلام روزتون بخیر

     برای اطلاع از هزینه ها و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

     تلفن تماس: 065 75 75 0990
     6468 577 0990
     77978249 – 021

     پاسخ
   • سلام، آدرستون کجاست؟

    پاسخ
    • سلام
     تهران میدان هفت حوض خیابان جانبازان شرقی پلاک 700 واحد اول شرقی. برای رزرو وقت و یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند. در صورت تمایل می توانید شماره تماس خود را در فرم مشاوره رایگان سایت وارد کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

     پاسخ
 • سلام ایمپلنت مثل دندان طبیعی خودمون هست یا معلومه که مصنوعیه؟

  پاسخ
  • سلام
   علاوه بر این که ایمپلنت از نظر ظاهری کاملا مشابه دندان طبیعی فرد است، پایه ی ایمپلنت نقش ریشه ی دندان را ایفا می کند.
   برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام
  میخواستم بدونم ایمپلنت دندان دائمی است ؟

  پاسخ
  • سلام
   ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش های درمان برای پر کردن جای خالی دندان از دست رفته است. ایمپلنت دندان روشی دایمی برای رفع مشکلات بی دندانی است. در این روش پایه ی ایمپلنت که ظاهری شبیه به پیچ دارد در استخوان فک جاگذاری می شود و بعد از گذشت مدت زمانی روکش دندان را روی پایه قرار می دهند که این دندان از نظر ظاهری (رنگ، فرم، اندازه ) کاملا مشابه دندان های طبیعی فرد است. ایمپلنت دندان درصورتی که نکات بهداشتی توسط فرد رعایت شود کاملا دایمی است و تا آخر عمر همراه فرد خواهد بود.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
   • سلام مشهد هم جای دارید انجام بدهند خواهشن آدرسش بفرستید/ممنونم خسته نباشید

    پاسخ
    • سلام
     نه متاسفانه کلینیک ما واقع در تهران هست. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

     تلفن تماس: 065 75 75 0990
     6468 577 0990
     77978249 – 021

     پاسخ
 • سلام آیا ایمپلنت دندان خوب است؟

  پاسخ
  • سلام
   ایمپلنت یکی از بهترین روش های درمان بی دندانی است که علاوه بر این که این روش درمان طولانی مدت و مادام العمر است عوارض جانبی برای فرد ندارد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام من دکتر ال قیس هستم دکتری مدیریت در دندانپزشکی شما ایمپلنت کردم خوب بود ممنونم سلام به دکتر برسونید

  پاسخ
  • سلام روزتون بخیر

   خداروشکر که از خدمات ما راضی بودید، امیدوارم همیشه سلامت باشید.

   پاسخ
 • سلام
  آیا ایمپلنت دندان ضرر دارد؟

  پاسخ
  • سلام

   ایمپلنت بهترین روش درمان برای پر کردن جای خالی دندان از دست رفته است. پایه ی ایمپلنت ظاهری شبیه به یک پیچ دارد که از جنس تیتانیوم است. این فلز کاملا با ساختار بدن سازگار است و هیچ ضرر و عوارضی برای بدن در پی نخواهد داشت. ایمپلنت دندان نه تنها ضرری ندارد بلکه از تحلیل رفتن استخوان فک بیمار هم جلوگیری می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • یه سوال دارم تا چند دندان میتوان ایمپلنت کرد؟

  پاسخ
  • سلام

   ایمپلنت بهترین روش برای پر کردن جای خالی دندان است. در انجام ایمپلنت از نظر تعداد ایمپلنت ها هیچ محدودیتی وجود ندارد. حتی می توان روکش دندان را برای کل فک روی چند پایه ی ایمپلنت قرار داد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام ایمپلنت دندان برای چه سنی است؟

  پاسخ
  • سلام

   حداقل سن لازم برای انجام ایمپلنت معمولا 18 سال است، استخوان های بدن معمولا تا سن 18 سالگی رشد می کند و برای انجام ایمپلنت استخوان ها باید به حداکثر رشد خود رسیده باشند. در غیر این صورت محدودیت سنی دیگری برای انجام ایمپلنت نداریم. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد؟

  پاسخ
  • سلام

   معولا ایمپلنت دندان به دو روش فوری و تاخیری انجام می شود که در روش فوری در همان مرحله که ریشه ی دندان را از لثه خارج می کنیم می توانیم پیچ ایمپلنت را در استخوان فک جای گذاری کنیم که این خود مستلزم شرایطی است. در روش ایمپلنت فوری تمام مراحل ایمپلنت در یک جلسه انجام می شود ولی در روش ایمپلنت تاخیری ممکن است این مراحل حدود 4 تا 6 ماه طول بکشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام ایمپلنت دندان چطوریه؟

  پاسخ
  • سلام

   ایمپلنت دندان بهترین روش برای جایگزین کردن دندان از دست رفته است. در این روش حفره ای در استخوان فک بیمار ایجاد می شود و پایه های ایمپلنت یعنی همان فیکسچر را در استخوان فک جاگذاری می کنیم. بعد از جاگذاری فیکسچر بافت استخوان اطراف آن رشد می کند و فیکسچر را احاطه می کند و پایه ی ایمپلنت را در فک ثابت می کند. بعد از گذشت مدت زمانی اباتمنت را روی فیکسچر قرار می دهند و در مرحله ی آخر که از ثابت شدن پایه ی ایمپلنت اطمینان حاصل شود روکش دندان را روی آن قرار می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟

  پاسخ
  • سلام

   حین انجام جراحی ایمپلنت بی حس هستید و احتمالا دردی را حس نمی کنید. بعد از انجام ایمپلنت دندان هم اگر درد داشته باشید می توانید طبق تجویز پزشک از مسکن استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام ایمپلنت روی کامپوزیت و لمینت انجام میشه؟

  پاسخ
  • سلام

   ایمپلنت بهترین روش برای پر کردن جای خالی دندان است. لمینت و کامپوزیت روش هایی برای اصلاح رنگ و فرم دندان ها هستند. کامپوزیت و لمینت روی دندان انجام می شوند. لازمه ی انجام این روش ها داشتن دندان است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام ایمپلنت برای چه دندانی مناسب است؟

  پاسخ
  • سلام

   ایمپلنت بهترین روش برای پر کردن جای خالی دندان است که در این روش پایه ی ایمپلنت را درون استخوان فک بیمار قرار می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
   • سلام ایمپلنت دندان چقدر زمان میبرد؟

    پاسخ
   • سلام آیا نوع ایمپلت که از چه مارکی یا کشوری باشد نیز فرق دارد یا همه انها دارای کارایی یکسانی است

    پاسخ
    • سلام
     ایمپلنت ها برند های مختلفی دارند که از کیفیت های متفاوتی برخوردارند. پایه های ایمپلنت از فلز تیتانیوم ساخته شده اند. این فلز زیست سازگار است به این معنی که با ساختار بدن انسان سازگار است و با بافت استخوان فک جوش می خورد. هرچه درصد خلوص این پایه ها بیشتر باشد این پایه ها از کیفیت بالاتری برخوردار اند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

     تلفن تماس: 065 75 75 0990
     6468 577 0990
     77978249 – 021

     پاسخ
 • سلام حساسیت ایمپلنت دندان ممکنه پیش بیاد؟

  پاسخ
 • سلام ایمپلنت دندان خرگوشی هم انجام میدید؟

  پاسخ
  • سلام

   ایمپلنت دندان بهترین روش برای پر کردن جای خالی دندان از دست رفته است. برای طراحی دندان خرگوشی می توان پایه ی ایمپلنت را درون استخوان فک بیمار قرار داد و روکش مورد نظر را طبق سلیقه ی بیمار و به شکل کمی بلند تر از سایر دندان ها و نظر پزشک روی آن قرار می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام
  ایمپلنت دندان در بارداری هم انجام میشه؟

  پاسخ
  • سلام

   پیشنهاد می کنیم در دوران بارداری اگر شرایط ضروری و نیاز فوری ندارید از انجام ایمپلنت خودداری کنید. برای تصمیم گیری نهایی بهتر است حتما قبل از انجام ایمپلنت با پزشک مشورت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام

  هزینه ایمپلنت شامل چی میشه؟

  پاسخ
  • سلام

   هر ایمپلنت شامل فیکسچر، اباتمنت و روکش می شود که هزینه اباتمنت و فیکسچر می شود و هزینه روکش دندان جداگانه محسوب می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام ایمپلنت دندان برای چه کسانی مناسب نیست؟

  پاسخ
 • آیا ایمپلنت دندان باعث سرطان میشود؟

  پاسخ
 • سلام
  ایمپلنت دندان چقدر هزینه دارد؟

  پاسخ
  • سلام

   ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش های جایگزینی دندان از دست رفته است. در این روش از پایه ها با برند های مختلفی می توان استفاده کرد که این موضوع تاثیر بسزایی در قیمت ایمپلنت دارد. عوامل مختلف دیگری نیز وجود دارند که قیمت ایمپلنت را تحت تاثیر قرار می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام ایمپلنت چند دندان کنار هم هم قابل انجام هست؟

  پاسخ
 • ایمپلنت دندان چند مرحله دارد؟

  پاسخ
  • سلام
   ایمپلنت دندان بهترین روش برای پر کردن جای خالی دندان از دست رفته است. در این روش در مرحله ی اول حفره ای در استخوان فک بیمار در محلی که می خواهیم ایمپلنت دندان را قرار دهیم ایجاد می کنیم. سپس پایه ی ایمپلنت را به نام فیکسچر درون استخوان فک جاگذاری می کنیم و آن محل را بخیه می کنیم. بعد از گذشت مدت زمانی که فیکسچر در استخوان فک بیمار محکم شد دوباره لثه را شکاف می دهیم و اباتمنت را روی فیکسچر قرار می دهیم در مرحله آخر هم با کمک گرفتن از قالب دندان، روکش مورد نظر را برای فرد می سازیم و روی پایه ی ایمپلنت جاگذاری می کنیم. ایمپلنت ظاهری کاملا مشابه دندان های طبیعی فرد دارد و مانند دندان طبیعی برای فرد عمل می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • چگونه از دندان ایمپلنت نگهداری کنیم؟

  پاسخ
  • سلام
   ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش های پر کردن جای خالی دندان از دست رفته است. ایمپلنت دندان علاوه بر این که ظاهری کاملا شبیه به دندان طبیعی فرد دارد از نظر کارکردی نیز کاملا سیستمی مانند دندان طبیعی دارد. نگهداری از ایمپلنت دندان مشابه دندان طبیعی فرد است که می توان با استفاده از مسواک و نخ دندان بهداشت دندان ها و ایمپلنت های دندان را حفظ کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام ایمپلنت دندان یک روزه به چه شکل است؟

  پاسخ
  • سلام

   ایمپلنت بهترین روش برای پر کردن جای خالی دندان از دست رفته است. در روش ایمپلنت یک روزه بلافاصله بعد از کشیدن دندان پایه ی ایمپلنت را درون فک بیمار جای گذاری می کنند و روکش را روی پایه قرار می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام ایمپلنت دندان با بیهوشی به چه شکل است؟

  پاسخ
  • سلام
   ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش های پر کردن جای خالی دندان از دست رفته است. بیمار حین جراحی ایمپلنت دندان بی حس است بنابراین دردی را حس نمی کند ولی اگر فرد فوبیای دندان پزشکی داشته باشد می توانیم جراحی ایمپلنت دندان را زیر نظر متخصص بی هوشی با بی هوشی انجام دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • ایمپلنت دندان چگونه است؟

  پاسخ
  • سلام

   برای انجام ارتودنسی باید تصاویری را از جله تصاویر cbct تهیه کنیم. برای کسب اطلاعات یشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام ایمپلنت دندان اقساطی انجام میدید؟

  پاسخ
  • سلام
   کلینیک دایادنت برای رفاه حال بیماران عزیز شرایط اقساطی را فراهم کرده تا تمام مراجعه کنندگان بتوانند از خدمات ما بهره مند شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام ایمپلنت دندان جلو هم انجام میدید؟

  پاسخ
  • سلام
   ایمپلنت یکی از بهترین روش های درمانی برای پر کردن جای خالی دندان از دست رفته است. این روش برای تمام دندان ها قابل اجرا است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.
   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام احتمال حساسیت به ایمپلنت دندان وجود دارد؟

  پاسخ
  • سلام
   ایمپلنت دندان بهترین روش برای درمان بی دندانی است که در این روش از پایه ی ایمپلنت که شکلی پیچ مانند دارد استفاده می شود. این پایه از جنس فلزی به نام تیتانیوم است. این فلز زیست سازگار است یعنی با ساختار بدن سازگاری بالایی دارند. پس حساسیتی برای فرد ایجاد نمی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • پیوند پودر استخوان برای انجام ایمپلنت دندان ضروری است؟

  پاسخ
  • سلام
   ایمپلنت بهترین روش درمان بی دندانی است. برای انجام این درمان بیمار باید شرایط خاصی داشته باشد. به عنوان یکی از این عوامل می توان به حجم کافی بافت استخوان فک اشاره کرد. اگر بیمار حجم کافی استخوان فک نداشته باشد می توان برای فرد از پیوند بافت استخوان فک استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • هزینه ایمپلنت تون چطوره ؟ ممکنه راهنماییم کنید من برای مادرم میخوام که حدودا 70 ساله هستن.

  پاسخ
  • سلام
   برای کسب اطلاع از هزینه ی خدمات با ما تماس بگیرید و یا اطلاعات تماس خود را در قسمت فرم مشاوره رایگان وارد کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.
   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام
  ایمپلنت دندان روشی برای درمان بی دندانی است. این درمان می تواند در چند جلسه انجام شود. البته ما در کلینیک دایادنت به روش یک روزه نیز این درمان را انجام می دهیم. درمان یک روزه مستلزم داشتن شرایط خاصی است که بیمار باید این شرایط را داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

  تلفن تماس: 065 75 75 0990
  6468 577 0990
  77978249 – 021

  پاسخ
 • سلام
  فرق ایمپلنت دندان با دندان مصنوعی چیست؟

  پاسخ
  • سلام
   ایمپلنت و دندان مصنوعی هر دو از جمله روش های درمان بی دندانی محسوب می شوند. ایمپلنت در مقایسه با دندان مصنوعی مزیت های زیادی دارد. ایمپلنت ها کاملا در فک ثابت هستند ولی دندان مصنوعی روی لثه لغزش دارد. ایمپلنت دندان ماندگاری بسیار بالایی دارد و از تحلیل بافت استخوان فک بیمار جلوگیری می کند. دندان مصنوعی به مرور باعث کاهش بافت استخوان لثه ی بیمار می شود. حفظ بهداشت ایمپلنت دندان کاملا مشابه دندان های طبیعی است علاوه برآن ظاهری بسیار طبیعی نیز دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • مازندرانی
  آگوست 3, 2021 9:00 ق.ظ

  ایمپلنت هر دندان چقدر میشه قیمتش؟

  پاسخ
  • سلام

   ایمپلنت دندان هزینه های متفاوتی دارد. برای اطلاع از هزینه ی انجام خدمات با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • ایمپلنت از چه جنسی ساخته شده ؟

  پاسخ
  • سلام
   ایمپلنت ها معمولا از جنس فلزی به نام تیتانیوم ساخته شده اند. این فلز با ساختار بدن انسان سازگار است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • سلام.شرایط اقساطی هم دارین

  پاسخ
  • سلام

   برای انجام خدمات می توانید از شرایط اقساطی ما استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را در فرم مشاوره ی رایگان سایت وارد کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

   تلفن تماس: 065 75 75 0990
   6468 577 0990
   77978249 – 021

   پاسخ
 • مازندرانی
  آگوست 28, 2021 9:09 ق.ظ

  سلام استعمال سیگار می تونه باعث از بین رفتن ایمپلنت های دندان بشه ؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان

 • اعداد را انگلیسی وارد کنید

اطلاعات تماس

تهران – میدان هفت حوض – خیابان جانبازان شرقی – پلاک ۷۰۰ – طبقه اول – واحد اول شرقی
77978249 – 021
065 75 75 0990
فهرست